Soğuk Oda Panelleri ve Ekipmanları

Soğuk Oda Panelleri ve Ekipmanları

Soğuk Oda Panelleri ve Ekipmanları


Soğuk Depo Panelleri üç bölüm halinde incelenir: Endüstriyel Panel, Duvar ve Tavan, Zemin ve İzolasyon. Bugün sona erme tarihi olan ürünlerdeki yüksek mali kayıpların nedeni, doğru bir şekilde saklanmamasıdır. Bunun en büyük nedeni, soğuk depoların yeterince soğutulmaması veya soğutma için kullanılan cihazlardaki eksikliklerin ve kalitesiz malzemelerin olmasıdır. Teknotek Soğutma Sistemleri olarak en iyi fiyat ve en kaliteli cihazlarla hizmetinizdeyiz.

Soğuk Depo Panelleri eksantrik kilit sistemi ile üretilmektedir. Bu sistem sayesinde montaj ve demontaj kolayca yapılabilir. Soğuk Depo Panelleri 114 cm genişliğe ve 1200 cm genişliğe kadar her uzunlukta üretilmektedir.

Soğuk Depo Panelleri 6cm ile 20cm arasında geniş bir aralıkta üretilmektedir. Proses alanlarından şok edici depolara kadar her türlü alanda kullanılabilir ve tüm ihtiyaçları görebilir. Paneller için dış kaplama malzemesi olarak galvanizli sac, polyester boyalı sac, paslanmaz krom nikel sac kullanılabilir. Ayrıca, paneller iki sac levha arasında belirli miktarlarda poliüretan doldurularak üretilir ve bu yöntem panellerin prefabrik hale getirilmesini sağlar.

Soğuk Depo Panelleri hem çelik yapılarda hem de betonarme binalarda kolayca uygulanabilir. Bu sayede projelere özel çözümler üretilebilir ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçları karşılanabilir. Uygulama detaylarının bir sonucu olarak kurulan sistem, kullanım ömrünü uzatır ve enerji tasarrufu açısından daha verimlidir.


Soğuk Depo Panelleri Nedir?
Soğuk Hava Depolarında kullanılan prefabrik paneller, dayanıklılık, montaj kolaylığı ve teknik özellikler açısından ısı yalıtımında mükemmel sonuçlar veren ideal malzemelerdir. Bu paneller, uluslararası standartlara uygun olarak kurulan fırınlar, restoranlar, süpermarketler, endüstriyel soğuk hava depoları, hastaneler gibi farklı kullanım alanlarına göre ideal boyutlarda kullanılabilir. Yüksek ısı yalıtımı sağlayarak maksimum enerji tasarrufu sağlar.

Endüstriyel Panel
Soğuk odalar ve depolar, depolanacak ürünün özelliklerini kaybetmeden sağlıklı, güvenli ve çağdaş depolama tesisleriniz için hızlı ve pratik çözümlerdir. Soğuk hava depoları proje uygulamaları, istenilen ebat ve özelliklerle üretilmektedir. Duvar - Tavan - Zemin Panelleri 60-80-100-120-150-200 mm kalınlık, 1114 mm genişlik ve isteğe bağlı olarak 500 mm'den 12.000 mm boyaya üretilebilir. Panellerin yüzeyleri arasında 42 kg / m3 yoğunluğa sahip poliüretan sert köpük enjekte edilir. Panel tasarımı özel bir kam kilit sistemi ile birbirine bağlanmıştır. Bu özellik, tesis içindeki farklı yerlere taşınmasını ve ek soğuk depoyu büyütmesini sağlar.

Duvar ve Tavan Paneli
Soğuk Depo Duvar ve Tavan Panelleri, yüksek ısı yalıtımı sağlayan CE Belgeli Poliüretan dolgusu sayesinde enerji maliyetlerinizi düşürür. Soğuk hava deponuzdaki ürünlerin kalitesini uzun süre korumaya yardımcı olur. Paneller talebe ve kullanım alanına bağlı olarak her iki yüzeyde (PVC) (Polyester) (Cr-Ni) (Galvanizli) olarak üretilmektedir.

Zemin Panelleri ve İzolasyon
Standart zemin panelleri; iç yüzey 12 mm kalınlığında, yüzey katmanları orijinal huş ağacı, kaymaz, neme dayanıklı, hijyenik ve pratik, bakımı kolay, üstte koyu kahverengi, altıgen dokulu 240g / m2, fenolik reçine laminat kaplamalı kontrplak, dış yüzey 0.50 mm kalınlığında sıcak daldırma galvanizli sacdır. Zemin panelleri 3.000 kg / m2'lik eşit dağıtılmış yük taşıma kapasitesine sahiptir. İsteğe bağlı olarak (PLW + Galv) (PVC + KON + Galv) (Matt Cr - Ni + KON + Galv). Saç. Olarak üretilir.


Sürgülü Soğuk Depo Kapısı ne işe yarar?
Bildiğiniz gibi, soğuk hava depolarında gıda maddelerinin, ilaçların ve kimyasal ürünlerin korunması için kullanılan bir tesis bulunmaktadır.

Başka bir deyişle, bir ürünün yapısını bozmadan raf ömrünü korumak ve tüketiciye en doğal haliyle sunmak için üreticilerin, aracıların ve satıcıların soğuk depo ihtiyaçları ortaya çıkar. Sürgülü Soğuk Depo Kapısı ne işe yarar? Söylediğiniz şey, oluşturduğunuz soğuk odanın hem daha güvenli hem de daha kolay kullanım sağladığını söyleyebiliriz. Fonksiyonel özelliklerle üretilen sürgülü soğuk depo kapıları, kullanım alanına bağlı olarak değişken boyutlar içerebilir. Başka bir deyişle, soğuk depoyu boyuta göre tasarlamak mümkündür.Randevu Alın