Dolap Kapı Sistemleri

Dolap Kapı Sistemleri

Dolap Kapı Sistemleri

Soğuk Oda Kapı Sistemleri, soğuk odaların ve soğuk depoların ısı yalıtımı açısından büyük önem ve yere sahiptir. Soğuk odalarda ve soğuk depolarda kullanılan soğutma sistemlerine ek olarak, ısı dengesini ayarlamak ve sıcaklık kaybına izin vermemek için süreklilik için en önemli faktördür.

Soğuk Oda Kapı Sistemleri, kullanılacak ortama, ortamın koşullarına, kapı boyutlarına ve elbette kullanıcıların isteklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Teknotek Soğutma Sistemleri olarak Soğuk Oda Kapı Sistemleri ve depo soğutma sistemlerimizle hizmetinizdeyiz.

Uzman ekiplerimizle birlikte, ihtiyacınız olan soğuk oda sistemleri için gerekli incelemeleri yapıyor, kolay kurulum ve montaj özellikli sistemlerimizin mümkün olan en kısa sürede faaliyete geçmesini sağlıyoruz. Fabrika soğutma sistemlerinde kullanılan soğuk oda kapıları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, makalemizin geri kalanını inceleyebilirsiniz. Fiyatlar hakkında bilgi almak ve en yüksek standartlarda sunduğumuz hizmet garantisinden anında yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soğuk Oda Kapı Sistemleri ve Özellikleri
Soğuk Oda Kapı Sistemleri Monoray Geçişli Sürgülü Kapı, Monoray Geçişli Menteşeli Kapı, Sürgülü Kapı, Menteşeli Tip Kapılar, Flip-Flap Kapılar gibi birçok tip ve seçeneğe sahiptir. Yapılan iyileştirmelerle mükemmelleştirilen kapı sistemlerimiz sayesinde sadece ısı açısından değil, ses açısından da izole bir ortama sahip olabilirsiniz.

Sistem özellikleri

PVC kaplama veya paslanmaz çelik yüzeyler
Eloksallı alüminyum profiller
Eşikli ve eşiksiz, panel konstrüksiyon stil tipleri
Eksantrik menteşe sistemi
Yumuşak kapı kauçukları ile yüzeyle tam temas
Isı köprüsü önleyici plastik çerçeve profilleri
Kilitli ve ergonomik serbest bırakma kolu
Normal ve derin çevreleme uygulamaları
Derin depolama için direnç uygulaması

Randevu Alın