Hakkimizda

Hakkimizda

Biz Kimiz? 
2001 yılı itibari ile Adana / Seyhan ilçesinde Endüstriyel Soğutma & Isıtma sistemleri üzerine faaliyete geçmiştir. Kurucusu Erhan Bingöl sektör üzerinde tecrübe ve bilgi-birikimleri ile sektöre yön vermeye başlamıştır. Sektörde öncelik olarak gerekli servis ağları oluşturmuş ve ulaşım ağını planlayıp, gerekli tüm ekip ve ekipmanları temin etmiştir.

Temin edilen tüm ekipmanlar her yıl güncellenerek son kalite hizmet sağlamak için temin edilir. Bu sayede her hangi bir hizmette aksaklık görülmesi sırasında hızlı ve pratik bir çözüm oluşturmaktadır. Ekipmanlara son derece önem veren firmamız sektörün içerisinde en pratik ve çözümcü firma olmuştur.

Oluşturmuş olduğumuz ekip ve mühendislerimiz dalında en başarılı ve hızlı çözüm odaklı olarak çalışmaktadır. En ufak bir aksaklık siz değerli müşterilerimizin değer ve para kaybı yaşamamız için sağlanmıştır. Genel kademeli oluşturulmuş ekiplerimiz inceleme sonrası yapılması gereken işleri sırasına koyup, bilgi ve irtibat çerçevesi içerisinde güvenle aksaklığı ortadan kaldıracaktır.

Yeni projeler için sunmuş olduğumuz "Proje Taahhütlü" ilk olarak mühendislerimiz tarafımızdan incelenip projelendirilir. Projelendirilmesi süresi içerisinde gerekli önlem ve kolaylığı sağlayacak her türlü bilgi firmaya sunulacaktır. Sunulan proje gözden geçirilip onay süresince değerlendirmeler göz önünde bulundurulur. Başlangıç işlemleri başladığı takdirde iş süreci ve teslim süresi kararlaştırılıp işin yürüme evresine geçilir. Uzman kadro ve yeterli ekipmanlar belirlenip bitiş süresi boyunca en iyi hizmeti vermeniz için özverili çalışacaktır. Proje teslim esnasında gerekli bilgi paylaşımlar tekrardan gözden geçirilir. Her şey tam teslim hizmet verecek firmaya teslim edilir.

Teslim edilen ve servis konusunda destek alan firmalarımız için  oluşturulan servis ağımız içerisinde 7/24 ücretsiz faydalanabilirler.